Пам’ятка для батьків: “Булінг. Як захистити дітей”

Конфлікти виникають у будь-якому середовищі — дитячому, підлітковому, дорослому, вони виникають на роботі і в родині. Їх наявність з часом дає нам можливість навчитися навичкам керування конфліктами, вмінню налогоджувати діалог, відстоювати свою думку, зрештою, просити пробачення й вибачати.
Коли ми класифікуємо будь-який конфлікт як булінг, ми починаємо сприймати людину, що перебуває на тому боці конфлікту, агресором, а себе — жертвою, втрачаючи шанс на діалог та порозуміння.

Ще один момент, на який варто звернути увагу.
Головна відмінність булінгу від кібербулінгу — площина, де вчиняється правопорушення, — онлайн та на відміну від звичайного цькування має більш прихований характер.
Крім того, кібербулінг не обов’язково охоплює школи та спільноту класу, він може відбуватися між спільнотами, не пов’язаними навчанням.

На думку європейських експертів, хоча булінг трапляється частіше, ніж кібербулінг, проте страждання через кібербулінг діти відчувають значно гірше. Детальніше “Пам’ятка для батьків: “Булінг. Як захистити дітей””

Працюємо і досліджуємо творчо

Нещодавно учні 3-Б класу працювали над навчальним проєктом-дослідження
на тему: «Історія моєї школи». Кожен учень отримав завдання за бажанням:
 дізнатись інформацію про дату заснування школи;
 хто був її першим директором;
 які видатні люди навчались у ній;
 коли вона отримала назву «Новоселицька гімназія» тощо.
На уроці з ЯДС усі разом обмінялись інформацією та виготовили колаж
«Історія моєї школи». Робота кипіла: ділилися інформацією, вирізали,
писали, клеїли, розмальовували, а головне робили це із задоволенням.
Класний керівник 3-Б класу: Сірякова О.В.