Буккроссинг « Передай книжку другу».  Література з краєзнавчої тематики

Сучасна людина, яка живе в умовах інформаційного суспільства, повинна не тільки вміти читати, писати, говорити, швидко та вільно орієнтуватися у потоці усної та писемної інформації. Оновлюється освіта, вводяться нові програми, технології навчання, але головним залишається вміння учнів вчитися, самостійно знаходити інформацію, оцінювати її, обробляти, аналізувати, використовувати. Детальніше “Буккроссинг « Передай книжку другу».  Література з краєзнавчої тематики”

«Тиждень миру»

“Діти України за мир” – саме такий вислів став лейтмотивом тижня миру, що відбувся у Новоселицькій гімназії. Учнівський та педагогічний колективи, бібліотекар школи реалізували ряд тематичних заходів:

• Виховні справи «Я голосую за мир»;
  • Тематичні уроки «21 вересня Міжнародний день Миру»;
  • Бібліотечний урок ««Ми хочемо миру та небо блакитне! Щоб голуб крилатий зберіг Україну – не треба війни!»;
  • Майстер- класи «Голуб миру».

Провідна ідея «Тижня миру» – цінувати життя, пропагувати мир, радіти кожному дню, бути вдячним тим, хто відстоює мирне небо над нашою головою.