«Бабин Яр: без права на забуття»

Пройшли роки, давно вже сплили ріки,
То вереск кров’ю в тім яру цвіте.
Бо біль землі, і біль душі навіки,
Про злочин пам’ять у віки несе.
29 вересня 2021 року в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.
У рамках національного уроку-пам’яті 29 вересня, для учнів 10 класу, була проведена виховна справа на тему «Бабин Яр: забуттю не підлягає». Учитель історії Горбатюк В.Т. розповів про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.
Після розповіді учні переглянули документальний фільм «Примара Бабиного Яру».
Ми повинні пам’ятати, що Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї так само, як і єврей. Бабин Яр – це наша спільна трагедія, трагедія всього єврейського і українського народу.
Оксана Петрова – класний керівник 10 класу