ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році. Це всього 7  днів, але їх слід провести цікаво й корисно, не просиджуючи усі канікули перед телевізором чи комп’ютером.

Дорогі учні, нагадуємо вам про необхідність дотримання правил техніки безпеки та поведінки аби уникнути травмування!

Закликаємо завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ І ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ НА ОСІННІХ КАНІКУЛАХ

1. Необхідно бути обережним, уважним на вулиці, при переході дороги; дотримуватися правил дорожнього руху.
  2. Дотримуватися правил техніки безпеки при прогулянках в лісі, на річці.

2.1. Забороняється розпалювати багаття.

2.2. Не купатися в холодну пору.

2.3. Бути обережними при відвідуванні лісового масиву.

2.4. Забороняється вживати в їжу малознайомі і незнайомі гриби і ягоди.

1. Необхідно дбати про своє здоров’я; проводити профілактичні заходи проти грипу і застуди.
  2. Бути обережним при контакті з електричними приладами, дотримуватися техніки безпеки при включенні і виключенні телевізора, електричного праски, чайника і т.д.
  3. Дотримуватися техніки безпеки при користуванні газовими приладами.
  4. Дотримуватися часового режиму при перегляді телевізора і роботі на комп’ютері.
  5. Дотримуватися техніки безпеки при роботі з колючими, ріжучими інструментами.
  6. Бути обережним у поводженні з домашніми тваринами.
  7. Забороняється перебувати на вулиці без супроводу дорослих після 21.00 години.

ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я!

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!