Електронна реєстрація

Адміністрація Новоселицького ліцею №1 повідомляє, що Рішенням виконавчого комітету Новоселицької міської ради встановлені дати прийому документів до 1 класу 2022- 2023 навчального року.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог  прийом документів, необхідних для зарахування до першого класу організовано з 30 квітня по 31 травня 2022 року у електронному вигляді. За посиланням «school.isuo.org». Номер Новоселицького ліцею №1 в системі 6001.

Особистий прийом оригіналів документів, необхідних для зарахування до перших класів розпочато.

Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Право на першочергове зарахування до закладу освіти,  незалежно від дати подання заяви, мають:

Діти, що проживають на території обслуговування ліцею(Додаток 1)

• Діти, старші брати/сестри яких уже навчаються у закладі освіти.
  • Діти працівників закладу.

Для зарахування дитини до першого класу окрім заяви необхідно прикріпити такі документи:

• сканкопія свідоцтва про народження дитини;
  • сканкопія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (у випадку готовності, або при подачі оригіналів документів після карантину);
  • сканкопія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за потреби організації  інклюзивного навчання);
  • сканкопія документу, що підтверджує місце проживання/ перебування дитини.
  • При подачі оригіналів документів після карантину, необхідно також буде надати завірену у поліклініці копію довідки про щеплення, яку можна взяти у вашого педіатра чи сімейного лікаря.

Додатково повідомляємо, що:

• Черговість подачі документів не є підставою для першочергового зарахування дитини до 1-го класу. В першу чергу будуть зараховані діти, які мають право на першочергове зарахування, відповідно до чинного законодавства;
  • під час зарахування до закладу освіти дітей  для здобуття початкової освіти заборонено проведення будь-яких конкурсів, які визначають знання чи компетенції дитини;
  • надані вами персональні дані будуть оброблятись відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Такий порядок прийому документів до перших класів організовано задля вашого максимального комфорту. Сьогодні важливо утримуватися від виходу на вулицю.