У рамках проекту «Крок до зірок», учні 9-х класів Новоселицької гімназії разом з класними керівниками Блейбер С.О. та Лютик Л.П. і вчителем з правознавства Пивнюк Г.В. відвідали Новоселицький районний суд. Були присутні на двох  засіданнях, головуючий суддя на яких був Вівчар Г.А., на першому розглядалася цивільна, про призначення аліментів, друга справа була кримінально. Дітям було дуже цікаво, (вони навіть не сиділи в телефонах)  тому що якраз у їхньому віці вони вже самі несуть відповідальність за скоєні правопорушення.

Цю цікаву і корисну екскурсію на допомогли організувати керівник апарату Новоселицького районного суду, Довганюк Максим Сергійович. Максим Сергійович розповів учням про структуру судової системи.