МИ – КОМАНДА

В рамках виховного проекту « Ми і школа», 24 квітня 2019 року в ігровій спортивній залі гімназії відбулися спортивні змагання «Веселі старти» під девізом «Ми- єдина команда». Участь у них взяли учні перших класів гімназії.
Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах під керівництвом вчителя фізкультури Чулея Сергія Вікторовича . Дітвора відчайдушно змагалася за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди. Учасники проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання, в першу чергу патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, формування характеру,вміння працювати в команді.
Як учні, так і вчителі та батьки отримали море задоволення та позитивних емоцій.

Класні керівники 1-х класів : Г.Горбатюк, І.Чебан, І. Алтухова.