“Гімназійний олімп”

Ще одна освітня сходинка позаду. Настала хвилююча мить підведення підсумків досить цікавого та потужного навчального року. І для учнів, і для вчителів – це чудова шкільна традиція звітувати на  теплому родинному святі «Гімназійний олімп», яке по-сімейному затишно і водночас урочисто було проведено у Новоселицькій гімназії. Право відкрити шкільні збори було надано директору школи Петрову Олегу Миколайовичу, який уже 7 років очолює гімназію, і за наслідками роботи у 2018-2019 навчальному році піклувальна рада за результатами відкритого голосування оцінила роботу закладу та директора на «Відмінно». Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів вельмишановні  гості свята, які постійно підтримують гімназію в усіх починаннях: міський голова Нікорич Марія Іллінічна, головний спеціаліст районного відділу освіти Довганюк Анжела Василівна. Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього успіху та самореалізації. Детальніше ““Гімназійний олімп””