Тиждень військово-патріотичного виховання “Козацькому роду нема переводу”

З метою формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань Новоселицькій гімназіі з 7 по 11 жовтня 2019 року було проведено тиждень військово-патріотичного виховання , в рамках якого відбулося ряд заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва. 07.10.2019 відбулася загально шкільна лінійка «День захисника України». Оголошення про відкриття тижня .09.10.19 учні гімназії прослухали радіо лінійку  «День захисника Вітчизни». Відбулася виставка малюнків учнів молодшої школи: «Привітання воїнів АТО з днем захисника України»,протягом тижня була відкрита  «Польова пошта» куди учні могли надсилати листівки та листи з привітаннями воїнам АТО  з днем захисника України. По особливому пройшов вечір відпочинку для старшокласників до Дня захисників України «Козацького роду-нема переводу!», підготовлений учнями 10 класу.

Кл.кер. 10 класу – Лютик Л.П.

Прес-центр “Об’єктив”

ШДГО “Олімпія”