Роботу над проектом розпочато.

Працюючи над проектом  « Осінні традиції  українського народу»  учні 4 –Б класу  за пошуком літератури   часто  зверталися  до шкільної бібліотеки. Так, готуючись до свята провели урок у бібліотеці.  Лунік В.Д. допомогла дітям знайти потрібну літературу та провела цікаву бесіду про українські традиції.

Мельничук Л.І. – класний керівник

4-Б класу

Сухомлинські читання.

У четвер, 26.09.19р., в бібліотеці гімназії пройшов бібліотечний урок в 2-А класі, присвячений 101 річниці від дня народження видатного педагога Василя Сухомлинського. Класний керівник Галина Горбатюк та бібліотекар Валентина Лунік ознайомили дітей з біографією В. Сухомлинського, провели читання та обговорення його творів, спонукали до читання позакласної літератури.

Горбатюк Г.О. – кл.керівник 2-А класу

Лунік В.Д. – бібліотекар

У ріднім краю, як у раю.

Саме про рідний край, про письменницьку діяльність, про школу, в якій навчався, про свої юнацькі роки 17 жовтня розповів письменник Буковини, член Спілки письменників України, автор гімну Новоселиці Василь Васильович Васкан учням 9 та 11 класів Новоселицької гімназії. Зустріч з поетом організувала бібліотекар гімназії Лунік Валентина Дмитрівна. Дуже цікаво було слухати розповідь Василя Васильовича про його шкільні роки, які минали в стінах Новоселицької гімназії, про інтереси та захоплення тодішньої молоді, про перші спроби пера юного автора, про спортивні досягнення його товаришів, про плани на майбутнє (перевидання збірки “Я заздрю крилам журавля”). Гімназисти з цікавістю слухали поезії у виконанні автора. На зустріч Василь Васильович прийшов не з порожніми руками: він презентував свої поетичні збірки, які подарував дітям. Звісно, не обійшлося без автографів, квітів та спільних світлин. Отож, знати митців рідного краю, організовувати зустрічі з ними – це цікава і пізнавальна складова навчання і виховання у сучасному освітньому просторі.

Гречана І.Ю. – вчитель української мови та літератури

Вчимось у В.О. Сухомлинського

Лунік В.Д. – бібліотекар

” За мир у всьому світі- це значить за життя”

Бібліотечний урок” За мир у всьому світі- це значить за життя” відбувся у 4-А класі. Учні виготовили голубів миру, які подарував 7-А клас. Мир треба берегти і цінувати.

Лунік В.Д. – бібліотекар

“Книжка вчить як на світі жить”

Книга – одне з найбільших див, джерело знань для школяра, кожної людини. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.
Любов до книги починається з дитинства і продовжується все життя. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить, хто багато читає, той багато знає. Саме з метою  прищеплення учням бажання працювати з книгою, виховувати безперервну потребу в читанні, бережне ставлення до книг- учні 1-А та 1-Б відвідали шкільну бібліотеку. Лунік Валентина Дмитрівна розповідала про значення книги, як нею користуватись. Також переглянули відеоролик про історію виникнення книги.
Учні  із захоплення розгадували загадки, розглядали книжки, дізнались про правила користування книгою.

Класні керівники                          Унгурян І.О.
                                                        Сірякова О.В.
Шкільний бібліотекар                   Лунік В.Д.