Як це бути тренером НУШ?

Бути вчителем для вчителів дуже не просто, адже потрібно цікаво та компетентно обговорити питання запровадження ідей Нової української школи у наших класах. У кожного вчителя свій неповторний досвід, свої здобутки та напрацювання. Мені, як тренеру, було цікаво почути колег, поділитись знаннями щодо навчання читання та письма, аудіювання та говоріння наших учнів.
Особливості викладання у 3 та 4 класах безумовно є, їх необхідно опрацювати та подарувати нашим учням почуття успіху, почуття відповідальності за те, що ми робимо на уроках.
Дякую всім колегам за проявлену креативність, плідну працю та позитив, що був весь час впродовж наших занять.
Ми – вчителі НУШ-  окриляємо, надихаємо, мотивуємо наших маленьких учнів!
Ковдриш Аліна Михайлівна, вчитель англійської мови, тренер НУШ

Перша спроба юних олімпіадійців!

IV Всеукраїнська інтернет-олімпіада Освітнього проекту «На Урок» для учнів 1-11 класів.

Учні 1-Б класу Новоселицької гімназії теж неабияк зацікавились змаганням, адже для них це вперше та ще й у такому цікавому онлайн-форматі.  Інтернет – олімпіаду з «предметів початкової школи» пройшли усі 28 дітей. Такий результат свідчить про високий рівень мотивації та зацікавленість учнів, а також про глобальну зміну освіти, небайдужість і співпрацю батьків з вчителем. Детальніше “Перша спроба юних олімпіадійців!”