«Життя без насильства»

В рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» правознавчий клуб «Феміда» підготував захід на тему «Життя без насильства». Присутніми були учні 5-7 класів. Головною метою заходу  було пояснення, що таке насильство, його види та запобігання. Разом з клубом «Феміда» працював соціальний педагог – Унгурян Ірина Олексіївна. Вона більш детально розповіла учням про домашнє та шкільне насильство.  Під час розповіді було роздано буклети на тему «Ні-насильству!».В кінці заходу учні та вчителі зробили для себе певні висновки стосовно цієї теми.

Голова правознавчого клубу «Феміда»

Миглей О.

Тиждень початкових класів

У Новоселицькій гімназії з 25 листопада по 29 листопада пройшов тиждень початкових класів. Кожен день школярі з нетерпінням чекали нових завдань та конкурсів. Тиждень був цікавим та насиченим. Учні з задоволенням брали участь у конкурсі малюнків «Школа моєї мрії». Усі мріють про басейн в школі. Вівторок приніс вікторину «Ці загадкові тварини», колаж «Цікаве навколо нас». Учні вчилися, як потрібно поводитися в природі. Детальніше “Тиждень початкових класів”