У гості до першокласників завітав Святий Миколай

День Святого Миколая малеча завжди чекає з особливим нетерпінням, бо це означає, що слухняні дітки обов’язково отримають солодощі та подарунки. Ось і цього разу мрії першачків 1-Б класу Новоселицької гімназії – здійснилися, адже 19 грудня до них завітав Святий Миколай зі своїми помічниками учнями 7-Б класу.

На учнів чекала зустріч з казковими героями – бешкетником Антипком, веселими Сніжинками, ніжними Янголами. Дітлахи з радістю розповідали про свої гарні вчинки, читали вірші.  Бешкетник Антипко приніс різочки для неслухняних дітей і намагався їх подарувати, але в нього нічого не вийшло, адже в 1-Б навчаються лише слухняні і хороші дітки. З добрими побажаннями та повним мішком подарунків-іграшок прийшов Миколай Чудотворець. Хочеться відмітити те, що учні 7-Б класу особисто посприяли тому, що кожна дитина принесла іграшку для першокласника. Таким чином Святий Миколай та його помічники нікого не обділили своїми подарунками.  Величезне спасибі учням та батькам 7-Б класу, які втілили дитячі мрії, а також організаторам цього свята: класному керівнику Дідух-Бойчук Т.Г. та представнику батьківського комітету Габі І.М.

Класний керівник 1-Б класу: Сірякова О.В.