Вітаємо гімназистів-науковців!

Лютий місяць 2020 року в Новоселицькій гімназії став плідним для юних науковців. Адже, гімназисти мали змогу представити та захистити на обласному рівні власні дослідження, прийнявши участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань, який проходив на базі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича та БДМУ. Команду Новоселицької гімназії представляли 3 учнів. За підсумками конкурсу учні гарно захистили свої наукові роботи та здобули такі результати: І місце – Діана Каптар, учениця 11 класу, секція “Комп’ютерні системи і мережі” (керівники Яна Дисар та Сніжана Козак); ІІІ місце – Олександра Буздуган, учениця 9-Б класу, секція “Зарубіжна література” (керівник Тетяна Дідух-Бойчук); лауреат – Ірина Ванзяк, учениця 11 класу, секція «Англійська мова» (керівник Ірина Томулець). Новоселицька гімназія пишається своїми учнями та вчителями, бажає їм творчого натхнення та нових звершень на науковій ниві! Детальніше “Вітаємо гімназистів-науковців!”