#фотомарафонздоровехарчуванняпідчаскарантину

В рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» з 30.03 по 05.04 у нашій гімназії  дистанційно відбувся тиждень превентивного виховання та формування ЗСЖ.

Від того як ми харчуємося залежить наше здоров’я. Їжа забезпечує нас енергією, яку ми витрачаємо при фізичних навантаженнях. Оновлення та розвиток організму на клітинному рівні безпосередньо залежить від продуктів які ми вживаємо.

Організму необхідно щодня отримувати достатню кількість поживних речовин: білки, вуглеводи, жири, вітаміни, мінерали, мікроелементи.

Правильне харчування – це обов’язковий пункт здорового способу життя і запорука стабільного функціонування організму в цілому. Детальніше “#фотомарафонздоровехарчуванняпідчаскарантину”

Міжнародний день дитячої книги

Продовжуємо поповнювати свої бібліотечки (ІІ частина)

З перших днів нашого дитинства, щойно ми починаємо вивчати світ, у наше життя входить книжка.

Дитяча книга – це особливий світ, який юний читач осягає і розумом, і серцем. Дуже важливо, щоб книга увійшла в його життя якомога раніше, тому що вона служить засобом духовного спілкування батьків та дітей.  Чи це книга, яку читає мама перед сном, чи це підручник в школі, але з часом чи не кожна дитина уявляє себе персонажем улюбленої книги. Тому учні 2 класів  Новоселицької гімназії долучилися до Міжнародного дня дитячої книги  своєрідним чином – написали власного вірша.

Алтухова І.І. та Чебан І.І.