Культура здорового способу життя у нових обставинах

З метою поширити інформацію, стосовно нового захворювання серед учнів, виховати необхідність слідкувати за своєю гігієною та визначити необхідність дотримуватися всіх вимог карантину, проаналізувати причини та наслідки недотримання цих вимог, ознайомити з новими правилами поведінки в умовах карантину та пояснити їх; розвінчати міфи щодо COVID-19; ознайомити з правилами респіраторної гігієни; надати інформацію щодо психологічної допомоги за умови тривожного стану через пандемію та ознайомити з алгоритмом дій у 7-А класі відбувся перший онлайн урок на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах». Учні переглянули відео про «Запобігання коронавірусної інфекції», презентацію «Правда чи міф» та прийняли участь у вікторині. А також учні отримали пам’ятки “Здоровий спосіб життя у нових обставинах».

Класний керівник          Козак С.Д.