«Ми – патріоти, ми – здорова нація!»

Перше Вересня настало. Цей навчальний рік відбуватиметься для наших учнів в особливих умовах. Тому важливо було присвятити перший урок правилам безпечного навчання під час карантину. Учні 10 класу разом з класним керівником Яною Дисар в умовах дистанційного режиму провели свій перший урок у форматі онлайн-лікбезу на тему: «Ми – патріоти, ми – здорова нація!», під час якого ознайомились із шляхами передачі інфекції; активізували увагу на тому, як діяти в контексті нового коронавірусу;  обговорили важливість соціальної дистанції та миття рук; визначили, на які симптоми звернути увагу, щоби вчасно отримати медичну допомогу; закарбували в своїй свідомості та почуттях  патріотичні цінності, переконання і повагу до власного здоров’я, до збереження  здорової нації. На завершення онлайн-зустрічі, старшокласники дискутували  щодо патріотичного ставлення українців до дотримання ними протиепідемічних заходів, а саме: чи ви патріот своєї Батьківщини?  Чи ви бажаєте жити в країні, яка дбає про здоров’я людей? А що би ви зробили для того, щоб зберегти українську націю здоровою?

Класний керівник Я. Дисар