Здорова дитина – здорова нація

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для здобуття нових знань, за подолання нових висот.

Хоч цей навчальний рік і розпочався в особливих умовах та традиції було дотримано. Класним керівником 2-А класу було проведено перший онлайн-урок під назвою «Здорова дитина – здорова нація». Під час уроку учні розширили свої знання про захворювання COVID-19, про те, як можна вберегтися від цього вірусу і дізналися про нові правила поведінки під час навчання в умовах карантину. Також діти переглянули відеоматеріал, у якому демонструвалося як правильно мити руки та знімати маску.

Учні зрозуміли, як все ж таки важливо дотримуватися всіх цих правил, берегти себе та оточуючих тебе людей. Адже збереження власного здоров’я – це перший крок до здорової нації.

Класний керівник  К.В.Саука