Віват переможниці обласного збору “Юних аграрників”!

06 жовтня 2020 року  на базі  комунального закладу «Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» був організований і проведений обласний збір  юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина у заочному форматі. Основним  завданням обласного збору традиційно є залучення учнівської молоді до активного процесу навчання, самоосвіти; сприянню  розвитку дослідницької, експериментальної та практичної роботи в школах і позашкільних навчальних закладах області; виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в організації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, шкільних теплицях, домашніх міні-фермах та  живих кутках. У Зборі взяли участь понад 30 учасників та педагогів Чернівецької області.       Новоселицьку гімназію на обласному зборі представила учениця 7-А класу Петрова Вікторія зі своїми наставниками: Басарабою А.В. та Петровою О.Б.. Робота була не із легких, на розгляд журі був презентований відео-захист дослідження  та електронний формат практичної роботи. Приємно, що в різновіковій категорії,  Вікторія Петрова зуміла здобути почесне ІІ місце  в номінації «Аграрництво. Практична робота».   Вітаємо призера та педагогів з новими здобутками й  бажаємо  надалі досягати вершин у науково-дослідницьких та практичних роботах.

Дисар Я.В. –заступник  директора  з НМР Новоселицької гімназії