«Твій друг – безпечний рух»

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Новоселицькій гімназії з 09 по 13 листопада тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою якого стала безпека учнів на дорозі.

Для учнів початкових класів було організовано перегляд повчальних мультфільмів та відеофільмів : «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки». А також відбулися конкурси малюнків на асфальті, віршів, ребусів та загадок про дорожній рух.

Було проведено батьківські онлайн збори, на яких було заслухано питання «Запобігання загибелі та травмування дітей під час автопригод», «Особливості перевезення дітей». Також були оформлені пам’ятки для батьків «Моя дитина – учасник дорожнього руху».