Про що мають знати батьки?

Майже половина населення України  страждала від насилля в сім’ї впродовж свого життя, причому 30% з них зазнавали жорстокого поводження в дитячому віці. До насильства над дітьми найчастіше призводять важка соціально-економічна ситуація країні, руйнування моральних та сімейних цінностей нашого суспільства, батьківське страждання від домашнього насильства в дитинстві, хибна впевненість, що такий стиль виховання є корисним для дитини, раннє батьківство та інше. Великий вплив на життя дитини, становлення її як особистості, здійснює повсякденна атмосфера в сім’ї. Сімейні взаємовідносини — найперші та найміцніші соціальні стосунки, які значною мірою впливають на майбутнє дитини, її здатність до адаптації в соціумі, її відчуття безпеки та благополуччя.

Фізичне, психологічне, сексуальне, економічне  насильство, жорстоке поводження над дітьми, нехтування їхніми базовими законними правами та інтересами спричинюють  наслідки, які  завдають непоправних збитків для здоров’я, розвитку й соціалізації дитини, нерідко несуть  загрозу її життю та здоров’ю. Детальніше “Про що мають знати батьки?”