«Музей – джерело духовності, культури, народного спадку»

Уведений карантин вніс свої корективи в життя багатьох. Особливо складно висидіти на місці тим, хто веде активний спосіб життя і звик щодня пізнавати щось нове.

Що ж робити, якщо ви полюбляєте подорожувати й карантин для вас – справжня мука? Сьогодні не виходячи з дому, можна потрапити до музею, відвідати виставку або подивитися виставу.

Музеї – духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Тому в рамках тижня духовності учні Новоселицької гімназії побували на віртуальних екскурсіях в м. Черніці та Чернівецькій області під час виховних справ, які проходили за темою «Музей – джерело духовності, культури, народного спадку».

А саме віртуально побували в: Детальніше “«Музей – джерело духовності, культури, народного спадку»”