Хто молодці ? Ми – молодці!

Ось і підведено підсумки щорічного конкурсу дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day).

Роботи оцінювалися фахівцями державної установи “Інститут охорони ґрунтів України” відповідно до вимог конкурсу: за розкриття теми збереження ґрунтів України, майстерність, акуратність та креативність.

На конкурс було подано понад 6 тисяч малюнків!

Приємно зазначити активну участь учнів Новоселицької гімназії, серед яких є і переможці конкурсу:

• І місце Жереблюк Алекса (керівник У. Житарюк);
  • ІІІ місце Небесюк Антон (керівник О. Петрова).

Можливо, завдяки такому конкурсу малюнків діти стануть агрохіміками, ґрунтознавцями і у майбутньому професійно доглядатимуть нашу землю.

Шановні переможці, бажаємо вам успіхів, удачі, цікавих проєктів і задумів у життя, безперечних перемог і впевненості в собі!

Хто молодці ? Ми – молодці!

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі Україно!».
На виставку – конкурс було подано 218 робіт від закладів загальної середньої та позашкільної освіти міських, сільських, селищних територіальних громад Чернівецької області.
Серед конкурсних робіт були і роботи учнів Новоселицької гімназії. За результатами виставки – конкурсу відповідно до протоколів рішення журі наші учні нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації посівши такі призові місця:
– І місце Максім Костюк (керівник С. Волканеско) – розділ «Спортивно – технічне моделювання»;
– І місце Павло Лакуста (керівник О. Петрова) – підрозділ «Ковані вироби»;
– ІІ місце Нікіта Кравчук (керівник О.Сірякова) – розділ «Спортивно – технічне моделювання».
Вітаємо з перемогою в конкурсі і від щирого серця бажаємо завжди бути яскравими та унікальними конкурсантами.