Вітаємо призера І Міжнародного фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості

З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки цього року відбувся унікальний та видовищний І Мiжнародний (I International), (VII Всеукраїнський, XVII Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», який був проведений з 25 сiчня по 25 лютого 2021 року в онлайн та заочно, з ініціативи багатьох громадських організацій, Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» за сприяння й підтримки Федерації професійних спілок України, Профспілок працівників освіти і науки України та ін., зокрема, ПРАТ «Гравітон» та Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича . В ньому прийняло участь більше 17 тисяч конкурсантів з усієї України, Криму, а також багатьох країн світу (Норвегія, Італія, Бразилія, Португалія, Грузія, Киргизія, Німеччина, ОАЕ (Дубай), Молдова, Польща,Росія, Крим, Казахстан, Канада, Україна – 24 області, Турція, Марокко).

Учень 3-А класу Новоселицької гімназії Горбатюк Ярослав став одним із конкурсантів фестивалю-конкурсу та здобув ІІІ призове місце в номінація “Декламація” з твором “Крізь плач і стогін, і ридання…” Вітаємо переможця та керівника Горбатюк Г.О. з вагомим результатом!