Впровадження інноваційних технологій у системі освіти НУШ

У Новоселицькому ліцеї №1 відбулось зібрання шкільної професійної спільноти вчителів початкових класів «Панорама роздумів: «Інноваційні технології: доцільність та практичне застосування у освітній діяльності». Педагоги розглянули актуальні питання впровадження інноваційних технологій. Члени ШПС обговорили актуальність інноваційних технологій у
системі освіти НУШ. Оксана Сірякова з власного досвіду роботи використання розкрила «Кейс технологію» в освітньому процесі, переконала на практиці, що методи інтерактивного навчання дають змогу швидко активізувати пошуково-пізнавальну діяльність учнів, максимально розкривають їх таланти.
Ірина Чебан поділилась досвідом: «Комікс — онлайн-сервіси для
створення яскравих історій для будь-якого уроку» і наголосила, що у
освітьому процесі педагог повинен намагатися вдосконалювати свою роботу, використовувати нові форми, методи, засоби, прийоми на уроках. Закликала: «Не навчайте дітей так, як навчали нас. Вони народилися в інший час.» Тому вчитель – майстер має розглядати кожного учня як окрему особистість з її поглядами, переконаннями, почуттями. Саме інноваційні технології, зокрема інтерактивні, передбачають розв’язання цього питання.
Керівник ШПС Ельвіра Куті