Пам’ятаємо, вони захистили нас

14 грудня в Україні відзначається “День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”, з цього приводу була проведена виховна справа в 7-В класі. Метою якої було закріпити знання здобувачiв освiти про аварію на ЧАС та її наслідки; упроваджувати елементи екологічного виховання; розвивати почуття вдячності та вшанування подвигу ліквідаторів; виховувати любов до Батьківщини, почуття гордості за її людей та бажання бути їй корисним, добре вчитися.  Учні переглянули відео та зрозуміли, що  ліквідатори вийшли переможцями з битви із чорними силами, проте в місті, де колись жили життєрадісні і щирі люди, панує радиація і воно перетворилося на мертву зону, що ця біда торкнулася сотень тисяч українців – ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих, що завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші. І невідомо, чи багато хто з вас, хто читає ці строки, зміг би сьогодні мати таке щастя – бути живим і насолоджуватися життям.

Ковдриш А.М