«Творчий та креативний методичний тандем педагогів плекає переможців!»

З метою поліпшення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації був  проведений обласний  етап Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з екологонатуралістичного напряму позашкільної освіти. За рішенням журі у номінації «Розробки для молоді щодо ефективної організації самостійної роботи учнів»  Басараба Альона Вікторівна, вчитель біології та Ковдриш Аліна Михайлівна, вчитель математики Новоселицького ліцею №1 здобули І місце. У номінації «Практичні матеріали для проведення дослідницьких робіт» Петрова Оксана Борисівна, вчитель хімії та Басараба Альона Вікторівна, вчитель біології здобули І місце. У номінації «Навчально-методичний посібник для учнів різних вікових категорій» Дисар Яна Валентинівна, вчитель біології та Гуцуляк Лариса Іванівна, вчитель англійської мови здобули ІІ місце. Творчості немає меж! Цих слів сповна заслуговують педагоги, адже знаходяться в постійному русі інноваційних технологій, діляться своїм педагогічним досвідом з колегами, шукають нові стежини для мотивування учнів щодо вивчення природничих дисциплін. Вітаємо творчих та креативних педагогів з вагомим результатом в обласному конкурсі та бажаємо подальших нових перемог!

Всесвітній день “дякую”

11 січня відзначається Всесвітній день “дякую” – свято, що було започатковане за ініціативи миротворчих спільнот.

В рамках загальношкільного виховного проєкту «Крок до зірок», працюючи над класним виховним проєктом з морально-етичного виховання під назвою «Уроки ввічливості», учні 3-Б класу Новоселицького ліцею №1 активно долучились до відзначення цього свята.

Зокрема, організували фотозону для дружнього фотографування, провели інформаційну хвилинку для учнів 3-4 класів, під час якої розповіли про історію цього свята; запропонували корисні поради коли, кому  і за що можна і треба дякувати; виготовили листівки подяки із солодкими сюрпризами і роздали дітям цукерки. Детальніше “Всесвітній день “дякую””