Казковий світ творчості В.О. Сухомлинського

Сьогодні учні 1-А класу здійснили мандрівку творчою спадщиною видатного письменника «Казкові світи Василя Сухомлинського», приурочену українському  письменникові, вченому, учителю. Бібліотекар Луник В.Д. познайомила діток ближче із творчою, натхненною, щирою, відданою особистістю, великим педагогом. Діти з задоволенням переглянули сторінки біографії В.О.Сухомлинського. Потім відвідали казковий світ його творчості, стали учасниками казкових дій героїв казок і подарували частинку свого серця одне одному. На завершення, прослухали і запам’ятали 10 правил чого не можна робити, складених видатним педагогом.

Класний керівник: Ельвіра Куті

Хто молодці ? Ми – молодці!

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір».

Проведення виставки-конкурсу передбачало пошук, розвиток та підтримку обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації.

За підсумками та оцінкою журі конкурсу «Український сувенір» учні Новоселицького ліцею №1 посіли  призові місця:

• Абсолютний переможець – Нікітовича Адріана, керівники: Ковдриш А.М., Басараба А.В.;
  • Дипломант І ступеня – Гуцуляк Марія, керівники: Петрова О.Б., Басараба А.В.

Вітаємо Вас із заслуженою перемогою, яка, безсумнівно, стала яскравим підтвердженням Вашого завзяття, активної життєвої позиції і працьовитості. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, прагнути до більшого, завжди бути щасливим і успішним.

Хто молодці ? Ми – молодці!

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Який проводився з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.

За підсумками та оцінкою журі конкурсу “Новорічна композиція” учні Новоселицького ліцею №1 посіли  призові місця:

• абсолютний переможець – Процюк Олександра, керівник – Дисар Я.В.;
  • абсолютний переможець – Боднарюк Богдан, керівник – Блейбер С.О.;
  • дипломант І ступеня – Сніцарь Крістіна, керівник – Петрова О.Б..

Вітаємо з відмінними результатами і перемогою в конкурсі!