“Неможливо викреслити з історії України”

15 листопада в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33 річниця виведення військ з Афганістану. В рамках тижня «Герої нашого часу» в 11 класі була проведена виховна справа до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів на тему «Неможливо викреслити з історії України» з метою розширити знання учнів про історичні події,  виховати повагу до воїнів-інтернаціоналістів та матерів, сини яких загинули в Афганістані, до трагічної сторінки нашої історії, почуття патріотизму, вміння співпереживати.  До спілкування з учнями був запрошений вчитель Захисту України Василь Горбатюк. В ході заходу учні переглянули презентацію до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, в якій поєднались історичні відомості, статистичні дані та тематична літературна творчість; ознайомились із передумовами конфлікту, причинами і наслідками бойових дій в Афганістані; збагатили знання про події цієї неоголошеної війни та участь українських військових у бойових діях. По завершенню виховного заходу одинадцятикласники відвідали пам’ятник-стелу і віддали данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям.

Яна Дисар, класний керівник 11 класу