Тиждень трудового та економічного виховання

«Лиш праця світ таким, як є, створила.

Лиш в праці варто і для праці жить»

Іван Франко

В рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» з 04 по 08 квітня 2022 року пройшов тиждень трудового та економічного виховання, під час якого учні 5-х та 6-х класів приймали участь у цікавих заходах і самі були творцями. Тиждень розпочався із перегляду та обговорення відеоролика «Замазурена праця». Потім не менш цікавим був перегляд повчальних мультфільмів:  «Дитячий бюджет» – навчав дітей, як планувати свій бюджет з дитинства, тобто тримати баланс доходів та витрат, заощаджувати та самостійно заробляти, «Малі бізнесмени» – ознайомив із азами бізнесу для школярів. ТОП корисних лайфхаків для кухні – наука для дорослих і малих, як економити час та кошти в побуті. Детальніше “Тиждень трудового та економічного виховання”