«Бабин Яр: вчора, сьогодні, завтра»

29 вересня 2022 року в Україні та світі відзначають 81-ші роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

Так 28 вересня для учнів 11 класу була проведена виховна справа на тему: «Бабин Яр: вчора, сьогодні, завтра». Учитель історії Горбатюк Василь Троянович розповів про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких були євреї.

Після розповіді учні переглянули документальний фільм «Розсекречена історія. Бабин Яр», а також ознайомилися з виставкою літератури, присвяченої цим трагічним подіям.

Оксана Петрова – класний керівник 11 класу