З Україною в серці…

Працюючи в рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок», учні 10 класу Новоселицького ліцею №1 вирішили  створити невеличке свято до Дня захисників і захисниць України , яке відзначається 14 жовтня в нашій державі. Так як ліцеїсти працюють над класним проєктом «З Україною в серці…», з героїко-патріотичного та військового виховання, вони підготували та відправили подарунки нашим землякам- новосельчанам, які  захищають нашу незалежність від російської навали.

Для кожного воїна- захисника учні написали листівки – привітання, а також побажання та маленькі подарунки першої необхідності,  які  допоможуть їм відчути тепло та підтримку своїх земляків.

Бажаємо всім нашим воїнам-захисникам і захисницям, а також всім нам якомога швидшої перемоги над ворогом, відновлення суверенітету та територіальної  цілісності  нашої держави та мирного неба! СЛАВА ЗСУ!

Дідух-Бойчук Тетяна Георгіївна,

класний керівник 10 класу