Урок   обережності

18 жовтня відзначається  Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Однією з найбільш серйозних небезпек  для дітей, може бути зустріч із небезпечними незнайомцями. В рамках Тижня протидії торгівлі людьми у 2-Б класі було проведено виховну  бесіду  « Якщо чужий приходить в дім ».

Другокласники переглянули  мультфільм   «Корисні підказки. Правила   поведінки з незнайомими  людьми». У доступній формі  за допомогою  вікторини « З якої це казки?» конкурс  малюнків «Обережно ! Незнайомці».  в ігровій формі обговорили та закріпили правила поведінки в таких ситуаціях.

Діти ознайомилися  з основними правилами особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми у ліфті, будинку та на вулиці ,  розширили знання з основних  правил, зрозуміли, що  людина з приємною  зовнішністю не завжди з  добрими намірами.

Класний керівник  2-Б класу : Людмила  Кодряну

Прояви рабства в сучасному світі

«Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані;

рабство і работоргівля забороняються в усіх видах».

Загальна декларація прав людини

В рамках тижня «Протидії торгівлі людьми», 18 жовтня відбулася інформаційно-пізнавальна година  «Прояви рабства в сучасному світі» з учнями 6-А класу. Мета заняття: поінформувати учнів про явище торгівлі людьми як прояву сучасного рабства, про причини та наслідки людської дискримінації; сформувати у школярів навички обачної поведінки та вміння захищати власну гідність; виховувати толерантне ставлення до потерпілих від торгівлі людьми та негативне ставлення до цього явища як жорстокого порушення прав людини. Під час заняття учні мали змогу переглянути документальний фільм  «Порушення  прав  дитини ,експлуатація та торгівля».  Класним керівником була проведена  вікторина   « Правда-неправда».

Класний керівник 6-А класу       Лютик Людмила