#КаденюкПоліт25 #вихованняБуковини2022 #НПВБуковини

Віртуальна подорож до музею авіації та космонавтики

В рамках тижня естетичного виховання учні 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 здійснили віртуальну подорож до Чернівецького музею авіації та космонавтики. Переглянули відео та презентацію. Довідалися дуже цікаві факти. Музей відкритий  у 1999 р. Експонати складені з двох постійно діючих виставок.. На першому поверсі музею розгорнута експозиція, що висвітлює історію авіації: історію повітроплавання, літаючих апаратів від аероплану братів Райт до більш сучасних творінь. Представлені моделі літаків Першої та Другої світових воєн, рекордні літаки та літаки повітряних асів, всі моделі є точними копіями історичних літаючих апаратів.        Експозиція другого поверху присвячена космічним дослідженням. Значну частину займає експозиція, присвячена першому льотчику-космонавту незалежної України Леоніду Каденюку. В. Гречнєв передав в музей 1 700 моделей літаків та ракет, 1 400 поштових марок, 1 120 значків, 17 000 слайдів та фотографій, 1340 відеокасет.

Книгозбірня музею містить 1 400 книг, 2 500 журналів, 850 креслень.

Учні намалювали ракети та літаки, на яких мріють полетіти. В майбутньому хочуть відвідати музей та побачити все наживо.

Класний керівник: С.І. Волканеско