Найбільший урок у світі🌎

“Найбільший урок у світі” — це один із ключових проєктів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що має на меті ознайомити молодь світу з цілями сталого розвитку.   Завдяки учениці 10 класу Новоселицького  ліцею №1, учасниці Всеукраїнської школи із  громадянської та волонтерської участі,  й патріотичного виховання “Агенти змін” НЦ ”МАНу“, Скрипник Анні, ліцеїсти  9-10 класів долучилися до заходу  “Найбільший урок у світі”.  Упродовж дійства учні  об’єднавшись в групи , знайомилися з Глобальними цілями ООН, ділилися своїми думками й активно обговорювали проблеми сьогодення та пропонували, озвучували  ідеї щодо їхнього подолання.  Проведений Анною урок посприяв підвищенню обізнаності про глобальні проблеми, змотивував учнів бути проактивними та задіяними в громадському секторі, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості. Усі учасники заходу змогли відчути себе почутими та справжніми носіями змін, що є надзвичайно важливим показником нашого сьогодення.

#ШколаАгентиЗмін  #АгентиЗмінДіти  #МАН

#TheWorldsLargestLessonUkraine #Найбільший_урок_у_світі

#Знаю_права_і_змінюю_світ.

На завершення хочеться подякувати та відзначити індивідуальну роботу учениці, вихованки нашого ліцею №1- Скрипни Анні , за активну діяльність та пропагування проблем сьогодення нашої держави і світу, та побажати надалі продовжувати , розвивати своє бачення та розуміння сучасних проблем нашого суспільства.

Класний керівник  10 класу

Тетяна Дідух- Бойчук