Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему «Безпечна дорога додому»

У наш час на дорогах України  виникають десятки тисяч аварій, у яких гинуть діти та дорослі. Причини дорожньо-транспортних пригод можуть бути різні. Та насамперед, це порушення правил дорожнього руху, необережність водіїв і самовпевненість пішоходів.

Тому, з метою поглиблення знань учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на дорогах,  повторення дорожніх знаків та їх груп; виховання дисциплінованості, бажання краще знати правила дорожнього руху у 5- Б класі Новоселицького ліцею №1 відбулась виховна справа у дистанційному форматі. В  ході заняття діти переглянули відеофільм,  закріпили знання про Правила дорожнього руху та безпечну дорогу додому.

Учні дійшли висновку, що уважність та дисциплінованість на наших вулицях, дотримання правил дорожнього руху – необхідність. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!

Класний керівник 5-Б класу В.О. Гушила