У люті сталінській страшній

Тінь смерті шастала по стінах.

Сім мільйонів (Боже мій!)

Недолічилась Україна.

У  четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим із них був голодомор 1932–1933 років. Неможливо без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу. З цими трагічними подіями були ознайомлені учні 5-А класу Новоселицького ліцею №1 на виховній справі «До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні». Мета заходу: вчити дітей бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувати здатність кожної людини до скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів співвітчизників, виховувати патріотів своєї держави. Діти переглянули мальовану історію «Голодний дух», яка неабияк вразила їх. Спільно з класним керівником діти описали  та обговорили ті якості, які допомагають людям долати найважчі життєві обставини.

Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також ми повинні постійно розповідати молодому поколінню про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму. Ми пам’ятаємо!

Підлісна Н.О. класний керівник 5-А класу