30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин

Свято присвячується всім  домашнім тваринам, щоб ще раз нагадати всьому людству про відповідальність за «братів наших менших».

Свято привертає увагу суспільства, у тому числі дітей , до проблем домашніх улюбленців та тварин, що залишилися без притулку.

З нагоди  цього дня у 2-Б класі  було проведено виховну справу  « Всесвітній день домашніх тварин». Другокласники  переглянули  презентацію про домашніх улюбленців, дізналися як правильно доглядати за ними. Учні розповідали про своїх найменших друзів. Також другокласники  прийняли участь у акції « Допоможи безпритульним тваринам»

Школярі повинні навчитися дбайливо ставитися до своїх домашніх тваринок.

І обов’язково  почастувати в цей день своїх вихованців чим-небудь смачненьким.

Тому девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив», які звернені до всіх нас.

Класний керівник 2-Б класу: Людмила Кодряну