В рамках профілактичної компанії «16 днів проти насильства» з  метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді учні 5-В класу разом з класним керівником долучилися до заходів – провели виховну справу «Синя стрічка – символ боротьби проти насилля». Під час спілкування діти обговорили різні форми й прояви насильства та способи уникнення конфліктних ситуацій, дізналися про історію виникнення символу боротьби з жорстоким поводженням – синю стрічку,  провели Акцію «Ми проти насилля». Для кращого візуального сприйняття акції учні підготували символічні сині стрічки  які прикріплювали всім, хто бажав долучитися до акційного заходу.  Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла. Проведені заходи змусили учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, щоб змінити світ на краще.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу