#flowers4school #квітидляшколи

Щоб жити, потрібне сонце, свобода і маленька квітка.

Ганс Християн Андерсен

Новоселицький ліцей №1  долучився до Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Ціль проєкту – показати дітям, як правильно висаджувати квіти, прикрасити нашу рідну країну, щоб Україна квітучою зустріла перемогу. Нідерландські благодійники вірять, що висадка цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей і покаже їм, що садівництво – це весела справа.

Наші ліцеїсти із захопленням взяли участь у цій акції, це справжнє свято, у якому діти висадили квіти на шкільній клумбі. Навесні вони побачать власними очима, як розквітнуть різнобарвні рослини. Вони споглядатимуть диво, яке змогли висадити власними руками.

Щиро дякуємо @Flowers4school.  💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!