Хто молодці? Ми – молодці!

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченого Дню захисника України у форматі онлайн.

Цьогоріч на конкурс подано 2529 робіт.

За результатами роботи журі учні нашого ліцею нагороджені такими відзнаками:

Дипломом І ступеня Урсу Івана, учня Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, за роботу «Мій дім – Україна», керівник Кочервей Крістіна Валеріївна.

Дипломом ІІ ступеня  Іфтимійчук Єлизавету, ученицю Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, за роботу «Україна нездоланна ніким і ніколи!», керівник Сірякова Оксана Вікторівна;

Жереблюка Андрія, учня Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, за роботу «Ми з України», керівник Лютик Людмила Павлівна;

Ліліткину Дарину, ученицю Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, за роботу «Ми незламні, ми сильні», керівник Дідух-Бойчук Тетяна Георгіївна.

Дипломом ІІІ ступеня

Власова Артема, учня Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, за роботу «На крилах Мрії до перемоги», керівник Підлісна Наталія Олексіївна;

Петрову Вікторію, ученицю Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області, за роботу «Українкою я ж народилася», керівник Козак Сніжана Дмитрівна.

Вітаємо з перемогою! Молодці!