Насильство – грубе порушення прав людини

Насильство – одне з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки.

З метою привернення уваги  до проблеми насильства у суспільстві та сім’ї  попередження негативних явищ, у рамках акції «16 днів проти насильства»

у 2-Б класі  Новоселицького ліцею №1 відбулася  виховна справа з профілактики жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім’ї. Учні дізналися , що насилля є порушенням прав людини.

З  другокласниками   проведена  бесіда. Також  вони  переглянули  презентації  та  мультфільми  за даною тематикою. У своїх малюнках «Ні. Насильству» діти передали  своє ставлення до цієї проблеми.

Проведені справи  змусили  учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.

Класний  керівник  2-Б класу: Людмила Кодряну

.