«Спільними зусиллями переможемо!»

Учні, вчителі та батьки Новоселицького ліцею №1 займають активну позицію в питаннях допомоги ЗСУ.
Зібрали 4 посилки допомоги (сухі сніданки, каші, пюре та супи, різноманітні крупи, цукерки, печиво, теплі шкарпетки), які передали нашим воїнам на передову (Бахмутський напрямок).
Діти, щоб висловити свою повагу і підтримку воїнам, написали листи-побажання та намалювали малюнки.
Віримо в ЗСУ та найшвидшу перемогу!
Все буде Україна!

Хто молодці? Ми – молодці!

Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА, Обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України провів Всеукраїнську доброчинну акцію на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову».

Учасники Акції готували патріотичну вітальну листівку, якою висловлювали свої почуття поваги і вдячності українським воїнам за мужність та оборону нашої країни та прагнення до Перемоги.

Учні Новоселицького ліцею №1 отримали сертифікати учасників регіонального етапу Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій “Новорічна листівка на передову”.

Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!