Хто молодці? Ми – молодці!

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика – приклад розвитку та руху вперед. За останні буремні роки його було проведено як у формі відкритого дистанційного марафону, так і очно.
Учні Новоселицького ліцею № 1 постійно демонструють чудові результати на різних етапах цього інтелектуального випробовування. Так, цьогоріч маємо такі здобутки:
учениця 3 класу Підлісна Олександра – III місце (керівник – Волканеско С.І.);
учень 4 класу Урсу Іван – III місце (керівник – Кочервей К.В.);
учень 5 класу Горбатюк Ярослав – I місце (керівник – Підлісна Н.О.);
учениця 8 класу Даців Ксенія – III місце (керівник – Житарюк У.В.);
учениця 9 класу Ящук Світлана – III місце (керівник – Гречана І.Ю.);
учениця 10 класу Скрипник Анна-Марія – I місце (керівник – Житарюк У.В.).
Як засвідчили останні події, мова має значення, бо мова – це символ народу, це самоідентифікація нації. Де є українська мова, там є Україна! Отже, як бачимо та відчуваємо: мова – це наша наймогутніша зброя!
Пам’ятаймо: цей конкурс – не просто тестування на знання державної мови, це ще одна з надзвичайно важливих форм патріотичного виховання. А отже, конкурс працює на майбутнє України. Дорогі конкурсанти, перемагайте в подальших етапах конкурсу імені Петра Яцика! Перемагайте в житті! Де перемога, там успіх, а Україна має стати успішною державою.