Безпечні зимові канікули

Скоро розпочнуться зимові канікули – пора відпочинку та розваг.  Але для того, щоб вони були веселими і корисними необхідно пам’ятати про безпечну поведінку. З учнями 3 –А класу Новоселицького ліцею № 1 було проведено лекторій з ТБ під час зимових канікул на тему: «Мої безпечні зимові канікули». Мета цього заходу попередити небезпеку, застерегти від нещасних випадків та зберегти здоров’я і життя дітей.

Учні переглянули презентацію про поведінку на водоймах, правила протипожежної безпеки,  правила дорожнього руху. Склали пам’ятку «Безпечний відпочинок узимку». Ознайомили батьків з нею. Розглянули різні ситуації та обговорили правильні дії в разі небезпеки. Всі обіцяли дотримуватися правил безпеки. Усім бажаємо гарних, корисних, безпечних та мирних канікул.

Класний керівник:  С.І. Волканеско