Хто молодці? Ми – молодці!

З 07 листопада до 07 грудня 2022 року було проведено обласну конференцію Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина- Україна». На розгляд журі було подано 83 краєзнавчо-дослідницькі роботи. Конференція відбувалась у два етапи: заочне оцінювання та онлайн захист. Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації від 12 грудня 2022 року № 296 «Про підсумки проведення обласної конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина- Україна»», учень Новоселицького ліцею №1 Габа Даніїл (керівник Дідух-Бойчук Тетяна Георгіївна, вчитель зарубіжної літератури) гідно представив свій навчальний заклад та здобув ІІІ почесне місце в номінації «Із батьківської криниці». Вітаємо нашого переможця та його керівника із вагомим здобутком та бажаємо нових творчих перемог на теренах громади, області та України!

Яна Дисар, голова НТУ «Інтеграл»