Взимку обережним будь, про безпеку не забудь!

Незабаром розпочнуться зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.

Тому, в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності» у 5-А класі Новоселицького ліцею №1 було проведено виховну справу «Безпека на льоду». Діти мали змогу розширити поняття про основні правила безпечної поведінки на льоду, ознайомились із прийомам допомоги і самодопомоги під час нещасного випадку на льоду. Мета заходу було розвивали вміння приймати рішення в складних ситуаціях;  виховувати усвідомлений вибір моделі поведінки.

Учні переглянули відео з правилами поведінки на льоду, обговорили критичні ситуації в які можна потрапити граючись біля примерзлої водойми,  опрацювали ілюстрації правил поводження на льоду.

Підсумовуючи урок діти дійшли до висновку: правила треба не тільки знати, а й виконувати їх.

Дотримуємося правил безпеки життєдіяльності самі та привчаємо цьому дітей!

Наталія Підлісна класний керівник 5-А класу.