Міжнародний день дарування книжок

14 лютого – це не тільки свято закоханих. Це ще й Міжнародний день книгодарування, що активно відзначається у всьому світі з 2012 року. Офіційно його  можна назвати Днем закоханих у книжки.

Цього дня дарують книги друзям та незнайомцям, віддають їх бібліотекам, школам, дитячим садкам, лікарням чи просто залишають твори друку у людних місцях.

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Детальніше “Міжнародний день дарування книжок”

Допомагаємо ЗСУ разом!

Учні, батьки та вчителі Новоселицького ліцею №1 підготували та відправили посилки (солодощі, супи швидкого приготування, чай, маскувальну сітку) нашому випускнику О. Добруніку та його побратимам, які боронять нашу Батьківщину на луганському напрямку. А до того ж листівочки з теплом та любов’ю, аби зігріти серця захисників.

Разом до перемоги! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Творчості немає меж! Перемога на Всеукраїнському рівні!

З метою підвищення якості позашкільної освіти, поліпшення її науково-методичного забезпечення, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення передового педагогічного досвіду, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України у 2022 році проведено Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму.

На розгляд журі представлено понад 100 науково-методичних розробок з усіх областей України, серед яких роботи педагогів Новоселицького ліцею №1.

За результатами конкурсу Яну Дисар, вчителя біології та Ірину Процюк, вчителя трудового навчання  нагороджено дипломом І ступеня за конкурсну роботу «Вивчаємо природу – творимо руками!».  Росину Одажіу, вчителя біології та Оксану Сірякову, вчителя початкових класів нагороджено дипломом ІІ ступеню за конкурсну роботу “Червона книга – сигнал тривоги”. Вітаємо з перемогою та бажаємо творчим вчителям невичерпної енергії й натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших професійних пошуках!