Вітаємо призера конкурсу “Вчитель року 2023”!

Участь у конкурсах фахової майстерності  відкриває  для вчителя нові можливості та великі перспективи, стає ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності, відкриває багато нових граней його педагогічного досвіду, стає школою самоствердження і самовираження. Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі надбання в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2023»  в номінації «Фізична культура» представляв творчий вчитель Новоселицького ліцею №1 Чулей Сергій Вікторович. У ході  змагань педагог яскраво презентував свої педагогічні здобутки, демонстрував нові педагогічні ідеї, креативність, творчий підхід. Педагоги, учні та батьки Новоселицького ліцею №1 щиро вітають з почесним ІІІ місцем в  конкурсі! Нехай ніколи не зраджують Вам душевні сили, не вичерпуються запаси Вашого здоров’я, оптимізму, натхнення і професіоналізму. Бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті!