«Державні символи моєї Батьківщини»

Кожна держава має свої  національні  символи ,що люди шанують і бережуть.

Україна як суверенна й незалежна держава має власні національні державні символи.

Державні символи – це уособлення високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації.

В рамках тижня « Єдиний скарб у тебе – рідна Батьківщина »  в 2- Б класі  Новоселицького  ліцею №1  проведено  виховну справу  «Державні  символи  України». Метою виховної  справи було формування національної  свідомості дітей,  розширенню  знань  дітей  про державні  символи. як символ суверенної незалежної держави. Учні  переглянули презентацію та ознайомилися   з історією виникнення і встановлення державної символіки України. Подивилися  пізнавальний мультфільм « Символи  України», провели  вікторину-загадку «Державні символи моєї Батьківщини». Намалювали  малюнки  з  державною символікою.

Щоб бути справжніми синами і доньками України, треба любити свою Батьківщину, знати і шанувати її традиції, закони і символи.

Класний  керівник 2-Б класу : Людмила Кодряну